Підготовка до святкування

12-13 березня проходитиме народне гуляння «Уманська масляна»

Масляна це веселе свято, що протягом багатьох століть зберегло характер народного гуляння. За народними повір'ями всі традиції, звичаї та обряди Масляної спрямовані на те, щоб прогнати зиму і розбудити природу від сну. Символом даного свята є опудало солом'яної жінки, з яким під час гуляння веселяться, а потім спалюють на вогнищі.

«Уманська масляна» збере місцевих виробників, майстрів, акторів, та аніматорів, які під час дійства порадують гостей продукцією власного виробництва та послугами, відтворенням народних традицій та фольклором. Територія на якій проходитиме свято розділиться на зони, серед яких гості зможуть знайти собі заняття або видовище за смаком.

На сайті http://webcam.uman.ua/ кожний бажаючий може переглянути відеоролики, відзняті під час заходу. Та відчути незабутній колорит і атмосферу свята. А також, веб камера, що встановлена навпроти входу до Дендрологічного парку «Софіївка» транслюватиме усе дійство в режимі онлайн. Вперше в історії міста забезпечена подібна інформаційна підтримка свята. Проект реалізований компанією «ТІМ».

Плейлист

Ваші коментарі

Немає жодного коментаря.

Авторизуйтесь за допомогою однієї з соціальних мереж, щоб мати можливість залишати коментарі.