Про університет

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини — це вищий державний навчальний заклад IV рівня акредитації. Його було засновано у 1930 році, як Інститут соціального виховання. Нині до складу університету входять 11 факультетів, навчально-науковий інститут та відокремлений структурний підрозділ — Канівський коледж культури і мистецтв.

 

УДПУ займається підготовкою фахівців майже зі всіх шкільних спеціальностей. В університеті функціонують 40 кафедр, а також бізнес-інкубатор та юридична клініка, де студенти знайомляться із підприємницькою діяльністю та реалізують власні бізнес-проекти. Також більше 2000 юнаків та дівчат приймають участь у науковій роботі під керівництвом вчених УДПУ.

 

Університет активно співпрацює з вищими навчальними закладами Польщі, Франції, США, Канади, Німеччини, Білорусі, Італії, Португалії, Іспанії та Швеції. Щороку на базі УДПУ проходять міжнародні та всеукраїнські конференції. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини стабільно входить у 200 найкращих вищих навчальних закладів України.

 

Плейлист

Ваші коментарі

Немає жодного коментаря.

Авторизуйтесь за допомогою однієї з соціальних мереж, щоб мати можливість залишати коментарі.