Онлайн трансляція веб-камер м. Умань

ВЕБ КАМЕРИ

Встановлені камери
Виводити на сторінці:
Вид:

Камери відеоспостереження м. Умань

Проект http://webcam.uman.ua створений компанією“ТІМ”. Даний ресурс дає можливість вільно переглядати частину публічних веб камер, що встановлені в м. Умань та камер системи відеоспостереження “Безпечне місто”. Проект “Безпечне місто” створений завдяки співпраці влади і підприємців м. Умань.

Сьогодні система камер відеоспостереження це один із невід'ємних елементів сучасного міста. Відео з веб камер транслюється в режимі онлайн. Онлайн трансляція з веб камер дозволяє спостерігати за подіями на вулицях Умані в будь - якому місці і в будь - який час. Веб камери встановлені у найбільш людних та популярних місцях Умані. Мережа веб камер продовжує розширюватися і розвиватись. Постійно встановлюються нові камери відеоспостереження по місту.

Як переглядати веб камери через інтернет? Ви можете переглядати веб камери онлайн зайшовши на сайт http://webcam.uman.ua. Якість відеопотоку залежить від швидкості доступу до Інтернет. Для комфортного перегляду веб камер потрібна швидкість з'єднання не менше 2 мб/с.