Онлайн трансляція веб-камер м. Умань

ІНФОРМАЦІЯ

Даний ресурс створений компанією ТІМ

webcam.uman.ua дає можливість переглядати частину публічних веб камер встановлених в уманському регіоні. Веб камери встановлені в різних місцях, а саме біля державних установ, на головних вулицях міста та сіл, на вокзалах та зупинках, в місцях найбільшого скупчення місцевих жителів та туристів. Відео з веб камер транслюється в режимі онлайн, тому в будь-якому місці і в будь-який час Ви можете слідкувати за подіями в місцях, які Вас цікавлять. Мережа постійно розширюється, встановлюються нові камери відеоспостереження, відкривається все більше місць для онлайн перегляду.

На даному сайті також розміщена частина веб камер, що встановлені в рамках проекту “Безпечне місто”. Проект створений уманською міською радою та підприємцями міста для покращення криміногенної обстановки та підтримки громадського порядку. Відео з камер транслюється на пульт поліції 24 години на добу, що забезпечує постійний контроль з боку працівників правоохоронних органів.

Як переглядати веб камери через інтернет? Ви можете переглядати веб камери онлайн зайшовши на сайт http://webcam.uman.ua. Якість відеопотоку залежить від швидкості доступу до Інтернет. Для комфортного перегляду веб камер потрібна швидкість з'єднання не менше 2 мбіт/с.